Kategorie

Nowości w ofercie

28 marca 2013

wieczko_brzoskwiniaJuż niedługo w wielu rejonach Polski rozpoczyna się nowy sezon turystyczny. Z tej okazji powiększyliśmy naszą ofertę o nowe smaki, tak by sprostać oczekiwaniom Państwa gości.

Nowe smaki konfiturek

Z myślą o najbardziej wymagających hotelach wprowadziliśmy nowe smaki konfiturek, tj.:

  • konfitura brzoskwiniowa,
  • konfitura z czarnych porzeczek,
  • konfitura malinowa.

Łącznie to aż 6 smaków konfitur najwyższej jakości, sporządzonych z 70 g owoców na 100 g produktu! Jesteśmy przekonani, iż nowe smaki znajdą uznanie wśród Państwa gości.

Nowe kubeczki

Oferta naszych produktów w mini kubeczkach poszerzyła się o kolejne 2 smaki:

Łącznie produkty w kubeczkach plastikowych to aż 7 smaków tj.: dżem truskawkowy, wiśniowy, powidła śliwkowe, miód wielokwiatowy, krem orzechowy oraz wspomniane dżemy brzoskwiniowy i z czarnych porzeczek. Mamy nadzieję, że nasze nowe produkty zasmakują Państwu, tak samo mocno jak dotychczasowe!

Mini konfiturki i mini miód z logo Twojego hotelu

24 września 2012

Mini konfiturki PrilaJuż tej jesieni, firma Prila wprowadza na rynek nowy, personalizowany produkt śniadaniowy –porcjowane mini konfiturki i miód w uroczych, małych słoiczkach, z możliwością oznaczenia ich logiem hotelu.

Najwyższa jakość

Oferowane mini konfiturki wyprodukowane są aż z 70 gram owoców na 100 gram wyrobu gotowego! Oznacza to, że w każdym mini słoiczku znajduje się około 6 wypestkowanych wiśni, 4 soczystych truskawek lub 56 przepysznych, leśnych jagód. Nie można też zapominać o wpaniałym, naturalnym miodzie, który pochodzi tylko z polskich pasiek.

Dostępne smaki

Produkty dostępne są w mini słoiczkach o masie netto 40 g, w 4 smakach: konfitura truskawkowa, wiśniowa, jagodowa oraz miód wielokwiatowy.

Usługa personalizacji

Dla najbardziej wymagających klientów, producent przygotował dodatkową usługę, polegającą na oznaczaniu mini słoiczków ich logotypem. Oferowana usługa może pomóc hotelom w budowaniu marki i wzmacnianiu relacji z ich klientami. Mini słoiczki z logiem klienta idealnie nadają się również na darmowe upominki.

Porcjowany krem orzechowy!

16 września 2012

Nowy produkt w ofercie śniadaniowej firmy Prila – do portfolio firmy dołącza mini krem orzechowy o gramaturze 20 g w estetycznym, małym kubeczku.

Dostępne smaki

Dodanie nowego produktu, rozszerzyło ofertę produktów porcjowanych firmy Prila – teraz produkty w mini kubeczkach to aż 5 smaków, czyli: dżem truskawkowy, dżem wiśniowy, powidła śliwkowe, miód wielokwiatowy oraz wspomniana nowość – krem orzechowy.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o tym produkcie, proszę kliknąć w odnośnik poniżej lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza.

Porcjowany krem orzechowy

Życzenia Świąteczne

16 grudnia 2011

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła
Świąt Bożego Narodzenia
oraz
wszelkiej pomyślności, uśmiechu i pogody ducha,
wielu głębokich i radosnych przeżyć,
spełnienia najskrytszych marzeń,
satysfakcji i wielu sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku 2012!

życzą
Mateusz & Paweł Rutkiewicz

Ruszamy!

25 listopada 2011

Niezmiernie miło jest nam przedstawić nową, a zarazem naszą pierwszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu lepiej zaznajomić się z naszą ofertą oraz ułatwi z nami kontakt. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi i komentarze odnośnie jej funkcjonowania.

czytaj dalej